Hakkımızda

HİKAYEMİZ

Bizim Hikayemiz Büyük Dedelerimizin Mübadele döneminde Selanik'ten göç ederek Aydın'ın Germencik ilçesi Mursallı köyü'ne yerleşmesiyle başladı.

Selanikte çiftçilik yapan büyük dedelerimizin en iyi bildiği ve en sevdiği şey, toprağa olan aşkı bizlere de asırlar boyu sürdüreceğimiz bir miras olarak aktarıldı .

1923 yılından bu yana ;pamuk,buğday,mısır, zeytin ve incir'in topraktan tüketiciye kadar olan her sürecinde yer almanın verdiği bilgi ve deneyimle, gerek bulunduğumuz topraklara gerekse ürettiğimiz ürünlere nasıl daha fazla değer katabiliriz diye düşünerek yola çıktık. 

1978 yılında tam da bu amaçla belediyeden kiraladığımız , daha önce cami, ve sinema olarak kullanılan Mursallı Baş Melek Kilisesi'nde tahta sandıklarda incir işleyerek kurumsal kimlik kazanmanın ilk adımını atmış olduk.Bu süre zarfında farklı pek çok işletmeyle uluslar arası pazarlarda yer aldık. 

1992 yılında aşkla, emekle ilmek ilmek işlediğimiz ürünlerimizi dünyanın her noktasına ulaştırmak amacıyla germencikte yeni fabrika binamızı inşaa ettik .

Tüm çocukluğu incir bahçelerinde geçen 3.ncü kuşak temsilciler tarafından yaratılan incir aşkı markasıyla üretmenin nesilden nesile geçen bir tutku olduğunu sizlerle paylaşmayı umut ediyoruz.   

 

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Dünyanın her yerine yaygın ve aynı kalitede ürünler gönderebilen, hızlı hizmet sunabilen;Türkiye'nin lider gıda firmaları arasında olabilmektir.

 

MİSYONUMUZ

Özbataray Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti., kalite prensibi ulusal ve uluslararası standartların ve müşteri beklentilerinin de üzerinde ürünleri müşterilerine sunmaktır.

Sürekli gelişme ve iyileştirme şirket kültürümüz olup; kalite ve tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır. Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdir.

Çevreyi korumak için üretmiş olduğumuz ürünlerde teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, her zaman çevreye saygılı, hijyenik, insan sağlığına faydalı olmayı amaçlamaktayız.

İşletmemizde her türlü kuru incir işleme ve paketlemesinin yanı sıra diğer ihracatçı firmalara dökme, aflatoksin kontrolü, yıkanmış, işlemeye hazır incir temin edilmektedir. Kapalı çalışma alanı ISO ve HACCP kriterlerine uygun fümige odaları, ürün deposu, aflatoksin kontrol hattı, kalibrasyon, yıkama, ürün işleme, paketleme ve sevkıyat bölümlerini içermektedir.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Özbataray Gıda beyaz Eşya Oto.Akar.İnş.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.